Stěhování Praha

Technický servis

Každé stěhování s sebou přináší i nepříjemné věci, jako je vrtání děr do panelu , zapojení pračky, myčky nebo jiných spotřebičů.

Využijte náš technický servis a nechte si Vaše přístroje a bílou techniku odborně nainstalovat a zapojit. Provádíme širokou škálu služeb, aby jste mohli být bez starostí.

 

Podrobnosti »

Údržba zahrad

zimní zahradyZahrada potřebuje péči v každém ročním období. Přenechejte nám starost o vaši zeleň. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné údržby zahrad, dle individuálních potřeb zákazníka.
Informujte se ještě dnes na možnosti, jak realizovat Vaší novou zimní zahradu. Volejte 606 079 963

Podrobnosti »

Likvidace bytu - pozůstalosti

Pokud se chcete zbavit nepotřebných věcí tyto vyvezeme, ekologicky zlikvidujeme a nemovitosti vyklidíme a uklidíme. Provádíme kompletní likvidace pozůstalostí včetně úklidu pozemků a roztřídění a odvozu odpadu. Poskytujeme úklidové služby pro soukromé osoby i podniky.

Podrobnosti »

Autodoprava

stěhovací vozyVšechny naše vozy jsou speciálně vybaveny pro stěhovací účely. Při upínání do vozu je každý kus nábytku navíc probalován dekami, nebo bublinkovou fólií. Elektronika a podobné věci je přepravována vždy zvlášť s důrazem na vysokou opatrnost proti poškození.

Podrobnosti »

Stěhování těžkých kusů

Těžké kusyStěhování těžkých břemen a strojů je velmi náročné, a proto je potřeba vytvořit perfektní plán, jak bude stěhování probíhat. Naši technici vyměří stroje, linky nebo trezory, zanalyzují vhodné cesty pro manipulaci s nimi a navrhnou nejvhodnější řešení převozu, jak z hlediska technického, tak i ekonomického.

Podrobnosti »

Stěhování firem

stěhování firem

Dokážeme zabezpečit stěhovací služby pro malé i velké společností včetně celkového harmonogramu. Zajistíme stěhování i po 16:00 hodině, nebo v noci. Vaše firma nepřeruší provoz a tím dojde k optimalizaci nákladů na celkové přesídlení Vaší firmy.

Podrobnosti »

Stěhování domů

Každý, kdo se někdy zúčastnil stěhování rodinného domu, ví o jak náročnou a odpovědnou akci se jedná. Zapomeňte na své starosti a obraťte se na naši firmu. Zařídíme vše tak, aby se pro Vás stěhování stalo jednoduchou a příjemnou akcí.

Podrobnosti »

Stěhování bytů

stěhování bytů

Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Přestěhujeme Vás do nového domova rychle a na profesionální úrovni. Zapomeňte na stres a nechte všechno na nás. Stěhujeme od malých bytů až po velké firmy.
Zadejte si nezávaznou poptávku nna stěhování Vašeho bytu ještě dnes!

Podrobnosti »